Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těšíme se na prázdniny

Charakteristika :

V tomto tématickém bloku se budeme věnovat charakteristickým znakům léta a sezónním činnostem. Budeme se otužovat vodou a vzduchem. Oslavíme společně Den dětí, budeme si vyprávět o dětech různých zemí a povedeme je k povědomí o existenci různých národů a kultur, dorozumívání se i jinými jazyky a že je možné se tyto jazyky učit.Naučíme je uvědomovat si nebezpečí u vody, mít povědomí o některých způsobech ochrany osobního zdraví a bezpečí, vědět jak se chránit před negativním vlivem slunečního záření a také o tom, kde hledat pomoc. Získaných poznatků využijeme ve výtvarných činnostech a projevech tvořivosti při vytváření staveb z různých materiálů – písek, stavebnice, papírové krabice, malba sytou barvou apod. Povedeme děti k uvědomění si osobního pokroku, své samostatnosti a dovednosti. Rozloučíme se s předškoláky.

 obrazek-08.jpg

zpět